Про компанію

Про нас

ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА» – одна з найбільших компаній у Східній Європі в галузі розробки та виробництва вимірювальних приладів, систем енергоменеджменту, а також енергетичного консалтингу та інжинірингу. 

Cьогодні компанія поєднує високотехнологічні автоматизовані виробничі майданчики з повірочним устаткуванням, власне конструкторське бюро та сервісний центр. Значну частку працівників складають висококваліфіковані програмісти, конструктори, електроніки, технологи, сервісні інженери.

Ключові напрямки діяльності:

  • розробка та виробництво лічильників електроенергії,
    води, тепла, газу
  • виробництво стабілізаторів, трансформаторів та іншої електротехнічної продукції
  • розробка та впровадження АМІ-систем та інших систем автоматизації й управління у галузі енергетики

Уся вироблена підприємством продукція – це розробки фахівців власного конструкторського бюро. Компанія постійно працює над вдосконаленням своїх продуктів, впровадженням інноваційних рішень в галузі енергетики та електротехніки.

Прилади підприємства мають високий попит в Україні, а також експортуються за кордон – до країн Східної Європи, Близького Сходу та Азії.


Цінності компанії:

Швидке реагування

НІК-ЕЛЕКТРОНІКА швидко реагує на зміни 3-х основних компонентів: information (інформації), innovation (інновацій) і interests (інтересів споживачів). Компанія оперативно впроваджує нові рішення, регулює потоки інформації при спілкуванні із партнерами та клієнтами. Синергія цих складових допомагає компанії ухвалювати сміливі й ефективні управлінські рішення, динамічно розвиватись і відкривати нові горизонти для себе та своїх клієнтів.

Інноваційність

Завдяки професійним знанням, багаторічному досвіду, технічним можливостям, НІК-ЕЛЕКТРОНІКА чутливо реагує на зміни у зовнішньому середовищі і перетворює їх на нові ідеї для своїх інтелектуальних продуктів. Так ми створюємо оптимальні рішення для повсякденного життя.

Якість

Це безумовний постулат роботи НІК-ЕЛЕКТРОНІКА. Вся продукція компанії вирізняється високими стандартами якості, що забезпечується постійним розвитком та вдосконаленням виробничих процесів на підприємстві, а також злагодженою командною роботою фахівців.

Довіра

НІК-ЕЛЕКТРОНІКА вже сьогодні провідний бренд в Україні. Нам довіряють наші замовники, і партнери. Крім того, НІК-ЕЛЕКТРОНІКА – це компанія, де цікаво і комфортно працювати. До 20% співробітників працюють в компанії більше 10 років.

Ефективність

Один із базових принципів компанії НІК-ЕЛЕКТРОНІКА – ефективність. Це стосується кожного  напрямку, з яким пов’язана наша діяльність. Ми допомагаємо клієнтам вести точний облік ресурсів та використовувати їх ефективніше. Ми постійно вдосконалюємо наші виробничі процеси і шукаємо нові рішення, які допомагають нам максимально раціонально досягати поставлених цілей.

Ми усвідомлюємо свою відповідальність перед наступними поколіннями, тому робимо свій внесок у розвиток зелених технологій та застосовуємо альтернативні джерела енергії у виробництві.

Наша місія

створювати високоточні, ефективні інтелектуальні інструменти контролю використання ресурсів